گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
نویسنده: mehdikhaan

تایپک پیرامون یاکریم چینی

[کپی کردن لینک]
زمان پست: 2016-11-4 09:14:19 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
سلام، من يه جفت قمري چيني دارم كه حالا دو بار تخم گذاشته ولي نميدونم چرا هر دفعه تخمهاشو از داخل لونه ميندازه بيرون. ميشه بهم بگيد مشكل از چيه؟ ممنون
زمان پست: 2017-12-2 09:56:20
| نمایش تمام پست ها
سلام
قیمت یک جفتش چنده؟ دارین برای فروش؟
زمان پست: 2017-12-2 09:58:10
| نمایش تمام پست ها
mohammad66 پاسخ داده در2016-11-4 09:14 AM
سلام، من يه جفت قمري چيني دارم كه حالا دو بار تخم گذاشته ...

سلام
باید ظرف لانه گود باشه و جای کافی هم داشته باشد. کمی خاک یا شن تمیز کف ظرف بریزید و با پنبه دانه فشرده یک گودی نرم براشون درست کنید.
زمان پست: 2017-12-15 08:33:38
| نمایش تمام پست ها
درباره اسهال و استفراغ یاکریم- معمولی- هم کمک می کنید؟ یک جفت غذاشون ارزن تخم کتان مقداری گندم و برنج خام. که ماده بعد از سه روز خریده شدن همه غذاهاشو یم ربع بعد از خوردن بالا آورد و بعد که من - از کفتر ها تجربه داشتم- او آر اس و  کمی سفالکسین دادم بهش از 9 شب تا 1 صبح خوب بود اما دوباره شروع کرد به بالا آوردن که خب چیزی نداشت چینه دانش بجز آب و یک دانه تخم کتان. از اون وقت هر 2 ساعت استفراغ داره و هرچی که بدم بالا میاره. مدفوع آبکی سبز و سفید.
ممنون میشم کمک کنید
زمان پست: 2017-12-15 08:34:35
| نمایش تمام پست ها
درباره اسهال و استفراغ یاکریم- معمولی- هم کمک می کنید؟ یک جفت غذاشون ارزن تخم کتان مقداری گندم و برنج خام. که ماده بعد از سه روز خریده شدن همه غذاهاشو یم ربع بعد از خوردن بالا آورد و بعد که من - از کفتر ها تجربه داشتم- او آر اس و  کمی سفالکسین دادم بهش از 9 شب تا 1 صبح خوب بود اما دوباره شروع کرد به بالا آوردن که خب چیزی نداشت چینه دانش بجز آب و یک دانه تخم کتان. از اون وقت هر 2 ساعت استفراغ داره و هرچی که بدم بالا میاره. مدفوع آبکی سبز و سفید.
ممنون میشم کمک کنی
You have to log in before you can reply ورود | عضویت

قوانین امتیازات